На Дніпропетровщині настала пора сезонних захворювань

Перепади температури, дощі та холодний вітер – на Дніпропетровщині настала пора сезонних захворювань. Прості поради, як вберегти себе і своїх близьких, дали в Обласному центрі здоров’я.

«Низька температура, дощі і холодний вітер сприяють збільшенню кількості захворювань на ГРВІ. Це звичайне сезонне явище. Та є профілактика, яка покращить імунітет та знизить ризик занедужати», – сказав начальник відділу Обласного центру здоров’я Юрій Корягін.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Щоб уникнути хвороби, лікарі рекомендують щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Вони загартовують організм і покращують настрій. Але дуже важливо одягатися за погодою. Не допускайте переохолодження і взувайте сухе взуття.

Необхідно звернути увагу на харчування. Їжте більше овочів і фруктів, продуктів, багатих на жирні кислоти омега-3, вітаміни А та С. Це горіхи, жирна риба, шпинат, яйця, печінка, молочні продукти, солодкий перець.

Частіше провітрюйте приміщення та робіть вологе прибирання. Мийте руки з милом або обробляйте антисептиком.

Висипайтеся. Міцний 8-годинний сон відновлює організм та поліпшує стан імунної системи.

Юрій Корягін наголосив: не слід бездумно вживати вітаміни. Це може тільки нашкодити. Їх слід пити тільки за рекомендацією лікаря. Він нагадав і про важливість вакцинації. Це дієва профілактика від сезонного грипу і коронавірусу.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!