На Дніпропетровщині оберуть новий склад Молодіжної ради при ОВА

Обрання нового складу Молодіжної ради при ОВА. Створення таких органів у всіх громадах регіону. А ще – нові проєкти та ініціативи.

Такі теми під час зустрічі із молоддю сьогодні підняв очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак. Про це повідомляють в обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Готуємося до виборів Молодіжної ради при ОВА. Повноваження попередньої сплили минулоріч. Маємо обрати новий склад і активізувати їхню роботу, – сказав очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак. – Для мене важливі ініціативи та пропозиції. Конкретні і результативні. Із планом дій та ймовірними ризиками. Чому стимулюю молодь до конструктивних діалогів, а не балачок? Бо саме їм відбудовувати і розвивати країну».

 Із початком війни представники Молодіжної ради при ОВА долучилися до волонтерства. Плели сітки і навчали тактичній медицині. Допомагали оборонцям та переселенцям. Продовжують робити це і зараз. Втім прагнуть повернутися й до формування молодіжної політики в області.

«Бути головою правління не складно, але відповідально, – ділиться голова правління Молодіжної ради при ОВА Катерина Боровик. – За понад два роки ми реалізували чимало проєктів. Організовували освітні проєкти, обласні форуми, тренінги. Та найбільше надбання – це люди, команда. Вважаю, що наш склад ради зробив свій внесок у розвиток молодіжної політики регіону».

Процес переобрання Молодіжної ради при ОВА триватиме два місяці. До її правління увійде 11 людей. Загальну ж її чисельність визначить сама рада.

«Долучитися до процесу можуть представники молодіжних рад на місцях, громадських організацій, студентського і учнівського самоврядування. Після буде сформовано список бажаючих. Серед них й обиратимуть представників правління ради», – пояснив заступник директора департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОВА Владислав Яцук.

 Обирається склад Молодіжної ради терміном на два роки.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!