На Дніпропетровщині одну із центральних лікарень фінансуватимуть по-новому

Слобожанську центральну лікарню, що на Дніпропетровщині, тепер спільно утримуватимуть Слобожанська територіальна громада, а також територіальна громада Підгородного. Про це розповіли у групі «Підгородненська ОТГ» в соціальній мережі.

«Відбулося підписання договору про співробітництво між Слобожанською селищною територіальною громадою та Підгородненською міською територіальною громадою Підгородненська територіальна громада в формі спільного фінансування (утримання) об’єкта спільного використання – комунального підприємства «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради КП «Слобожанська центральна лікарня» Слобожанської селищної ради».

Документ своїми підписами затвердили селищний голова Іван Камінський та міський голова Андрій Горб.

Договір, що символічно уклали напередодні Дня місцевого самоврядування, став результатом ефективної взаємодії влади і жителів, підтримки галузі охорони здоров’я, сприяння соціальному захисту та соціальному забезпеченню населення.

Зокрема, згідно з документом фінансування КП «Слобожанська центральна лікарня» ССР здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів Слобожанської та Підгородненської громад та з-поміж іншого передбачатиме спільне фінансування громадами витрат на комунальні послуги лікарні в залежності від кількості жителів відповідної громади, що нею обслуговується», — йдеться у повідомленні.