На Дніпропетровщині поліцейські розшукали зниклу дитину (фото)

Поліцейські Новомосковська Дніпропетровської області упродовж трьох годин розшукали зниклу дитину. Як з’ясувалося, 14-річна дівчинка пішла до школи та не захотіла повертатися до дому.

23 лютого до Новомосковського районного відділення поліції звернулась 39–річна жінка, яка повідомила про зникнення неповнолітньої доньки. Вона розповіла, що намагалася самостійно розшукати доньку, не змогла та звернулася до поліції.

зникла дівчина_Новомосковськ

Отримавши повідомлення поліцейські кримінальної поліції та ювенальної превенції Новомосковська негайно розпочали пошуки. Попередньо правоохоронці встановили, що це не перший випадок уходу дівчинки із дому, тому розширили територію пошуків, як у Новомосковську так і в Дніпрі. Упродовж декількох годин поліцейські розшукали неповнолітню, знайшли її біля магазину на одній із вулиць Новомосковська.

На щастя жертвою злочину чи нещасного випадку дівчинка не стала. Наразі її повернули матері. Відносно жінки правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) та провели профілактичну бесіду.

Поліція закликає всіх батьків та опікунів не залишати неповнолітніх без нагляду, цікавитися їхніми інтересами та колом спілкування, контролювати їх місцезнаходження. Якщо дитина зникла, не зволікати із самостійними пошуками, а негайно телефонуйте на лінію «102».