На Дніпропетровщині повернули газопостачання майже в 350 осель (фото)

Газовики з усієї країни, розуміють сьогодні свою відповідальність перед людьми, перед Україною. Справжніми героями є і бригади Дніпропетровськгазу, які роблять усе можливе та неможливе для стабільного розподілу блакитного палива.

На Дніпропетровщині днями до аварійно-диспетчерської служби надійшло 2 заявки про механічне пошкодження надземного газопроводів у регіоні. Не дивлячись, що був майже нічний час, бригада виїхала на виклик, оскільки наші служби працюють цілодобово в посиленому режимі. У двох населених пунктах виконали локалізаційні роботи, обстежили газопроводи низького та середнього тиску.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

відновлення газопостачання_Дніпропетровщина

Наступного дня зранку ремонтна бригада у супроводі 2 аварійних бригад на чолі з керівником дільниці Світланою Риженко виїхали на проведення ремонтних робіт. На другому об’єкті проблема була вкрай серйозна – частина газопроводу була майже знищена через ворожі обстріли у сусіднього регіоні.

Наші новини Telegram t.me/vestidpua

Ремонтна бригада, у складі яких були зварювальник Сергій Телегін та майстер Оксана Силка, дві бригади АДС: майстри Микола Нестеренко, Дмитро Луценко, слюсарі – Сергій Мартиненко, Михайло Дудка, Дмитро Набока, Віталій Бойко, провели глобальні роботи разом з місцевою ОТГ. У роботі була задіяна спецтехніка з підйомними механізмами. Завдяки професіоналізму газовиків та організації процесу Світланою Риженко було відновлено газопостачання для майже 350 побутових споживачів.

відновлення газопостачання_Дніпропетровщина

«Пошкодження газових мереж завжди особливо небезпечні – вони можуть викликати пожежі, вибухи. Тому дуже важливо усунути пошкодження настільки швидко, наскільки це є можливим. І нам вдалося це зробити та повернути тепло у домівки людей. Я завжди намагаюся зберігати холодний розум та повністю віддаватись роботі, що б там не було, координувати роботу бригад, допомагати, якщо необхідно. Цього разу ми швидко разом з ОТГ відпрацювали. Для нас у цих складних умовах головне – наявність газопостачання у наших мешканців», – розповідає Світлана.

відновлення газопостачання_Дніпропетровщина

Робота газовиків небезпечна та відповідальна, і виконують вони її на відмінно. Тому ми просимо не забувати вас про необхідність сплати за комунальні послуги. Враховуючи складні умови, воєнний час, скасовано комісію при сплаті за розподіл блакитного палива через онлайн-сервіси 104.ua (сайт і додаток), а також через системи інтернет-платежів EasyPay.ua та iPay.ua. Кожен ваш платіж – це підтримка роботи критичної інфраструктури держави. Зараз, коли по всій країні точаться запеклі бої з окупантами, дуже важливо забезпечити надійний тил, який має працювати на відродження України.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!