На Дніпропетровщині ще одна школа перетвориться на сучасний заклад

Ще трішки – і опорна школа в Іларіоновому повністю перетвориться на сучасний заклад. Діти вже навчаються в оновлених класах. Нині у розпалі – роботи на першому поверсі. Школу приводять до ладу обласним коштом. Повідомляють у ДніпрОДА.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Іларіонівську опорну школу реконструюють вперше за півстолітню історію. Нині будівля вже термомодернізована. Всередині замінені комунікації, нова система опалення. У приміщенні тепло. «Зовнішній вигляд школи дуже змінився. Вона стала красивою, схожою на європейську. І на уроках сидіти тепер цікавіше», – поділився десятикласник Іван Абрамов.

Оновлені класи на 2-му та 3-му поверхах – світлі, з яскраво-жовтими дверима, що гармонують із кольором фасаду. Коштом громади обладнали мультимедійними комплексами кабінети фізики, хімії, біології та географії. Осучаснили й спортивну залу. Нині підрядники працюють на першому поверсі. Там готують класи для найменших учнів. Розпочали зі стяжки підлоги. Після – візьмуться за стіни та стелю.

«Із нетерпінням чекаємо на завершення реконструкції. Сподіваємося у новому році зайти вже у повністю модернізовану школу», – сказала директорка закладу Катерина Філатова.

В Іларіонівській опорній школі – 870 учнів. Це мешканці Іларіонового та декількох навколишніх сіл.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!