На Дніпропетровщині судитимуть членів злочинної організації

На Дніпропетровщині судитимуть членів злочинної організації, які заробляли на збуті наркотиків. За скоєне організатору та співучасникам може загрожувати до 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Учасники «схеми» збували опій, амфетамін та метадон на території міста Кам’янського під контролем організатора. Обвинувачені звітували організатору щодо кількості замовлень та отриманих коштів. Учасники злочинної організації, окрім грошей, отримували безкоштовну дозу наркотичного засобу.

Така діяльність дозволяла зловмисникам заробляти до 1,5 млн грн щомісяця.

2 листопада 2021 року, поліцейські за силової підтримки спецпризначенців полку поліції особливого призначення затримали організатора та його спільників. В ході санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили наркотики та психотропи, мобільні телефони, грошові кошти, «чорнові» записи та банківські картки.

Вчора, 24 січня, за погодженням з Дніпропетровською обласною прокуратурою обвинувальний акт стосовно злочинної організації скеровано до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська.

Організатор та спільники обвинувачуються за частинами 1, 2 статті 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній) та частиною 3 статті 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Фігурантам може загрожувати покарання у вигляді 12-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.