На Дніпропетровщині у дитячому садку після реконструкції відкрили сучасний басейн (фото)

У Кам’янському дитячому садку №30 «Мальва» на лівобережжі відкрили після реконструкції сучасний басейн. Басейн не працював із 1998 року. У ході реконструкції, яка виконувалася за новими стандартами, було відремонтовано приміщення та чашу водно-оздоровчого комплексу, дитячі душові, санвузли, роздягальні, кабінети спеціалістів та всі підсобні приміщення.

басейн у дитячому садку_Кам'янське

У приміщенні басейну встановили нову систему вентиляції з підігрівом, теплу підлогу, систему автоматичного регулювання температури води в душових, умивальниках та прохідних ваннах для безпеки дітей. У чаші басейну встановлено систему ультрафіолетового знезараження води та підігріву.

басейн у дитячому садку_Кам'янське

Дитячий дошкільний заклад – центр розвитку дитини №30 «Мальва» відвідують 218 дітей, функціонує 12 груп. Регулярні заняття плаванням забезпечать дітям загальнозміцнювальну дію на весь організм, сформують правильну поставу та корисну навичку – вміння триматися на воді.

басейн у дитячому садку_Кам'янське

«Сьогодні здійснилася мрія дітей та всього колективу. Напередодні Нового року ми отримали чудовий подарунок – оновлений, гарний та комфортний басейн», – сказала директор дитячого садка Ірина Сиротинська.

басейн у дитячому садку_Кам'янське