На Дніпропетровщині відкрили ще один сучасний Центр надання послуг

У Петриківці, що на Дніпропетровщині, запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг. Новий ЦНАП облаштували у будівлі центральної садиби громади. Він обслуговуватиме майже 24 тисячі людей.

Дніпропетровщина – приклад для всієї України. В області створили потужну єдину мережу ЦНАПів, де кваліфіковані спеціалісти надають мешканцям якісні послуги.

ЦНАП_Петриківка

У Петриківському ЦНАПі готові надавати понад 170 адмінпослуг. Наприклад, допоможуть зареєструвати бізнес, оформити права на рухоме майно. Сюди ж – за вирішенням житлових, земельних, соціальних питань.

«Сьогодні в нас важлива подія. Відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг. Крім цього в старостинських округах працюють сім віддалених робочих місць. Людям зручно, вони задоволені», – сказала голова Петриківської селищної ради Наталя Коваленко.

ЦНАП_Петриківка

У центральному офісі облаштували 6 робочих місць – для прийому та консультації громадян.

«Завжди раді допомогти. Проконсультуємо, підкажемо, швидко і якісно надамо послугу», – наголосила адміністраторка Петриківського ЦНАПу Анна Ярош.

ЦНАП_Петриківка

Одна з перших відвідувачів нового ЦНАПу Ольга Тополь. Каже, обслужили на найвищому рівні.

«Я представник сільськогосподарського товариства. Часто займаюся реєстрацією договорів з пайовиками. Круто, що відкрився ЦНАП. Стало дуже зручно. Працюють хороші розумні дівчата. З ними приємно та легко співпрацювати», – каже відвідувачка.

ЦНАП_Петриківка