У музичних школах Дніпра створюється простір для навчання (фото)

У Дніпровській дитячій музичній школі № 16 завдяки Бюджету участі у 2021 році реалізували одразу два проєкти. Загальна вартість ініціатив – майже 400 тис. грн, віддали за них 4 546 голосів. Зараз тут яскравий хол та є сучасне обладнання для запису якісних відео.

музична школа_Дніпро

«Ми осучаснили хол, щоб діткам було цікаво заходити до школи та їм одразу хотілося б творити, навчатися й показувати високі результати. Також у нас є обладнання для музичної лабораторії (невеличка студія звукозапису), адже в сучасних умовах деякі конкурси проходять в онлайн-форматі», – розповіла директорка ДДМШ № 16 Олена Коваленко.

музична школа_Дніпро

Вона додала, що за програмою Бюджету участі у минулих роках оновили й двері у всіх музичних класах, до того ж закупили музичне обладнання для ансамблю «Україночки» та хору старших класів.

музична школа_Дніпро

Це не єдина музична школа-переможець, у 2021 році реалізували 12 проєктів у закладах на понад 3 млн грн, наголосив представник департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов: «Проєкти вже реалізовано у 9 музичних школах. У рамках реалізації придбали безліч музичних інструментів – від сопілки до рояля. Оновлювали музичні класи та студії для занять та запису, крім того, підвищували енергозбереження у приміщеннях. Загалом за п’ять років реалізували 29 проєктів у музичних школах».

музична школа_Дніпро

Довідка. У 2022 реалізують ще 4 ініціативи загальною вартістю 2,8 млн грн.