Робітник на годину та ремонт взуття: на Дніпропетровщині відкрили особливий центр (Фото)

На Дніпропетровщині з’явився перший в громаді комунальний Центр надання соціально-побутових послуг. Заклад відкрили у Межовій. Тепер місцеві та гості мають можливість зробити зачіску, відремонтувати взуття чи одяг за соціальними цінами. Все – в одному місці. Про це розповіли в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

Центр надання соціально-побутових послуг відкрили у будівлі колишнього клубу Комбінату хлібопродуктів. Приміщення осучаснили. Привели до ладу і навколишню територію.

Всередині облаштували перукарню та майстерні. Закупили сучасне обладнання. Серед послуг – пошив і лагодження одягу, ремонт взуття. А ще – «робітник на годину». Можна замовити і косовицю, і прибирання оселі, і виконання сантехнічних робіт.

«Ціни у центрі значно нижчі за ринкові. Приміром, зачіску можна зробити за 20 грн, – розповів голова Межівської ОТГ Володимир Зражевський. – Найняли фахівців, громада виплачуватиме їм зарплатню. Виручка з надання послуг піде на розвиток матеріальної бази закладу та на премії працівникам».