На Дніпропетровщині випустили першу газету для учасників АТО

На які пільги мають право демобілізовані, як правильно носити державні нагороди та відзнаки, як та де пройти якісну реабілітацію. Відповіді на ці та інші питання – у першій на Дніпропетровщині газеті для учасників АТО. До Дня Збройних Сил України в області надрукували перший номер – десять тисяч екземплярів. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«До Дня Збройних Сил України підготували в області першу газету для учасників АТО. У ній – чотири сторінки цікавої та корисної інформації. Від відповідей на найбільш хвилюючі питання до військових жартів, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – Десять тисяч екземплярів роздали військкоматам та центрам допомоги бійцям АТО у районах».

Газети надрукували коштом обласної асоціації об’єднань учасників АТО.

«У першому випуску розповіли про успіхи бійців у спорті, їх творчі здібності. Додали інформацію про реабілітаційний центр у Дніпрі, створений командою Валентина Резніченка, та новий меморіал захисникам у Нікополі. Опублікували телефони та адреси різноманітних служб, перелік пільг, а також смішні історії з фронту», – розповів голова обласної асоціації об’єднань учасників АТО Іван Начовний.

Наступні випуски заплановані вже на 2017-й. Нині в асоціації розмірковують над періодичністю.

Як і раніше, демобілізовані можуть звертатися за підтримкою до Центру допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА. Він працює за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (колишній пр. Кірова), 1-й поверх, тел.: (056) 742-86-62.

Чекають на бійців АТО та їх рідних і у 22 філіях Центру в містах та районах області.

Добавить комментарий