На Дніпропетровщині висаджують липи, клени та барбарис (Фото)

Близько 200 саджанців висадили у Покрові Дніпропетровської області працівники “Добробуту”. Незважаючи на карантин, робота з благоустрою у розпалі, адже весна — час озеленення. Повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Покров крок за кроком омолоджує зелені насадження. За останні роки висаджено тисячі саджанців дерев і кущів. Замість 50-річних старих тополь та аварійних акацій, з’являються молоді деревця. Їх привозять з розсадників, вже привитими, з закритою кореневою системою — повністю готовими до висадки у міському середовищі. Ретельно підбирають і види, за характеристиками і, звичайно ж, красою.

Сьогодні у Покрові вже цвітуть піссарді, радують око молоді клени, горобини і навіть сакури. Навесні цього року буде висаджено близько 300 дерев і кущів, а до кінця року загалом — тисяча. Вже з’явилися липи на вулиці Курчатова, клени — по Г.Чорнобиля, барбарис у центральному парку, молоді саджанці по Соборній та Тикви.

Крім цих видів місто прикрасять ялівцем, катальпою, туєю, ясенем, дубками, сакурою, івами, плакучою яблунею, горобиною, тісом, спіреєю. Висаджуватимуть як у дворах, так і паркових зонах. Ця робота є плановою і буде продовжуватись, аби вже через декілька років ми могли милуватися насадженнями, що поступово замінять аварійні дерева.