На Дніпропетровщині виявили арсенал засобів ураження

Співробітники Служби безпеки України у межах боротьби із незаконним обігом зброї викрили у Дніпропетровській області протиправне зберігання засобів ураження. Повідомляють у прес-центрі СБУ.

Під час санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили у помешканні мешканця П`ятихатського району гранатомет РПГ-22, міну МОН-50, автомат АКС, три гранати та пістолет ПМ. Також вилучено тротилову шашку, мінометну міну з прикріпленим до неї телефоном, вибухівку, електродетонатор, п’ять запалів для ручних гранат і тисячу сто патронів різного калібру.

За оперативною інформацією, вказаний арсенал зброї був вивезений у 2015 році з району проведення антитерористичної операції.

Вилучені засоби ураження направлено на експертизу. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо затримання зловмисника. Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправних дій. Заходи з викриття зловмисника проводились спільно з поліцією.