На Дніпропетровщині врятували багатодітну родину на дорозі

29 грудня ввечері до пожежно-рятувальної частини міста Апостолове надійшло повідомлення від громадянина про те, що автомобіль на якому, він разом зі своєю вагітною дружиною, двома маленькими дітьми та батьком, вийшов з ладу та не може самостійно рухатись.

Апостолове

Автомобіль знаходився на узбіччі траси Кіровоград-Запоріжжя. Диспетчер, уточнивши інформацію, з’ясував, що допомоги потребують жителі Луганської області, які мають статус тимчасово переселених осіб із зони проведення антитерористичної операції. Сім’я прямувала з Луганської області до міста Нікополь, в якому розташоване модульне містечко для тимчасово переселених осіб. Через несправність  автомобілю родина не змогла прибути до містечка. Автомобіль швидко нахолонув внаслідок морозу та люди почали замерзати. Враховуючи те, що в машині перебувало двоє маленьких дітей (двох та п’яти років) і вагітна жінка, діяти довелось невідкладно, повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС.

Про дану подію одразу було повідомлено до органів місцевої влади та прийнято рішення, щодо транспортування автомобілю жителів Луганщини до міста Апостолове. Родину та їх транспортний засіб було направлено до гуртожитку навчального закладу «Апостолівський центр перепідготовки робітничих кадрів», де людям була надана кімната для відпочинку та обігріву.

Від надання медичної допомоги громадяни відмовились.

Добавить комментарий