Символ святості і добра: 30 жінкам Дніпропетровщини присвоєно звання «Мати-героїня»

За материнську мужність, велике серце та внесок у виховання патріотів – три десятки жінок Дніпропетровської області удостоєні почесного звання «Мати-героїня». Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко.

«Дніпропетровщина багата на героїчних людей. Це ветерани, бійці АТО, звичайні жінки, що мають в собі силу у нелегкий для країни час виховувати нове покоління. Доземно вклоняємося їм за міцність духу, любов та доброту. У героїчних подвигах наших воїнів – частка душі та серця їх матерів», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Нагрудний знак та посвідчення про почесне звання отримали 30 жінок Дніпропетровщини. Серед них – Олена Дієр із села Старі Кодаки Дніпропетровського району.

Вона дала життя п’ятьом дітям, вчить їх мудрості та благословляє на добрі справи. Всі в родині живуть за принципом «один за всіх – і всі за одного», вміють йти на компроміс, і певні, що тільки ледачий не може досягти бажаного.

«Коли дітей багато – це тільки в радість. Старшій – 24, найменшому – дев’ять. У нашому домі не заведено говорити «не хочу» і «не буду». Діти роботи не цураються і домашні обов’язки їм не в тягар. Коли я пораюся в городі, доньки та син наводять лад в будинку. Разом з чоловіком прагнемо їх виховати не просто здоровими, розумними і успішними. Хочемо, щоб таке ж зерно вони заклали у своїх нащадків. Чим далі ми передамо таку традицію, тим краще виконаємо свою батьківську місію», – розмірковує багатодітна мати.

На Дніпропетровщині 16 тисяч багатодітних сімей. Почесне звання «Мати-героїня» мають близько 2600 жінок області.

Добавить комментарий