АвтоНОВИНИНовини ДніпраРЕГІОН

На Дніпропетровщині зі снігом боротимуться приватні організації

У розпалі – підготовка Дніпропетровської області до зими. Цьогоріч траси державного та обласного значення розчищатимуть від снігу в режимі 24/7. Раніше цим займався облавтодор. Техніки не вистачало, а наявні старі машини не справлялися. Часом узимку деякі ділянки доріг були просто непроїзні. Натомість тепер «війну» снігу та ожеледиці оголосили приватні підрядні організації. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

 «Загалом уздовж магістралей облаштували 27 дорожньо-ремонтних пунктів. Їх розподілили в залежності від інтенсивності руху на окремих ділянках. Найбільше – у Харківському та Запорізькому напрямках. Там щодоби проїздять від 30 до 40 тис авто», – сказав керівник проекту ТОВ «Автомагістраль-Південь» Сергій Стельнякович.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У кожному такому пункті – від 4 до 6 одиниць техніки. Це нові автомобілі «Ford», піщано-сольові розподільники, грейдери. Облаштували й адмінбудівлі – для чергових бригад. Наразі заготовлюють склади солі та піску. Вже завезли майже 35 тон із потрібних 44-х. З 1 листопада готуватимуть піщано-сольові суміші.

«Бригади чергуватимуть по 12 годин. Тож техніка виїжджатиме у будь-який час доби, тільки-но почне сипати сніг. Працюватимемо оперативно та якісно. Приміром, за годину зможемо розчистити до 45 км чотирисмугової магістралі. А таких доріг в області – 300 км», – додав Сергій Стельнякович.

Магістралі обласного значення з’єднують населені пункти, переважно села. Вони менш навантажені, порівняно з національними трасами, та не менш значущі. Ними рухаються шкільні автобуси, «швидкі», машини підвозять до сіл провізію та товари масового вжитку.

«Загалом маємо 64 одиниці техніки. Розподілили машини по дільницям. Загалом їх сім. Розробили маршрути, якими рухатимуться грейдери. Наприклад, майже 1 тис км доріг П’ятихатського, Криничанського та Верхньодніпровського районів розбили на 12 маршрутів», – розповів співвласник ТОВ «Будінвест Інжиніринг» Павло Чухно.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!