На Дніпропетровщині зменшилась кількість тих, хто отримує субсидію

На Дніпропетровщині, станом на 1 жовтня, отримують житлову субсидію 192 523 домогосподарств. Про це повідомила заступниця начальника відділу прийняття рішень з призначення всіх видів соціальної допомоги та компенсації Самарського району Лівобережного управління соціального захисту населення Дніпровської міської ради Ольга Мацук, передає “Суспільне. Дніпро”.

«Порівняно з минулим роком кількість тих, хто отримує субсидію – трохи зменшилася. Це пов’язано з тим, що деякі господарства не звернулися у зв’язку зі змінами на перерахунок житлової субсидії . Як і раніше, для призначення субсидії необхідно подати два документи: заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які бажають оформити житлову субсидію», – розповіла Ольга Мацук.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За словами посадовиці, для призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону, протягом двох місяців після початку опалювального сезону, до управління мають звернутися домогосподарства, яким житлова субсидія призначається вперше або не була автоматично призначена з травня 2021 року.

Зокрема це:

  • ті, хто до травня 2021 року отримав субсидію у безготівковій формі;
  • ті громадяни, які орендують житло (під таку категорію підпадають і внутрішньо переміщені особи);
  • ті громадяни, яким субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які фактично не проживають за місцем реєстрації.
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!