На Дніпропетровщині з’явиться спорткомплекс міжнародного рівня (Фото)

Сучасний і комфортний простір для тренувань створюють на Дніпропетровщині. Баскетбольний паркет рівня NBA та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка. Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Нині роботи – на фініші.

спорткомплекс_Кам'янське

Головний корпус спортивного комплексу звели у 1973-му. До 2018-го – жодного капітального ремонту.

«Будівля просто «розповзалась» – у стінах були такі дірки, що рука пролазила! – згадує директор СК «Прометей» Володимир Логвін. – Фундамент просів, застаріли всі комунікації».

Менше, ніж за рік півстолітню будівлю – не впізнати. Підрядники зробили арматурний пояс, яким буквально «стягнули» зовнішні стіни. Заповнили пустоти під фундаментом. Замінили електромережу, вентиляцію, системи опалення, водопостачання, водовідведення та каналізації. Оновили фойе та коридори – тепер там світло і затишно.

спорткомплекс_Кам'янське

Для тренувань – три зали. У двох – тенісні корти. Там облаштовують покриття міжнародного зразка, вже завершують фарбувати.

«Тут надсучасне покриття, одне із кращих у світі. Секрет у його складі – спочатку уклали ідеально рівну бетонну стяжку, на яку почергово нанесли 11 шарів спеціальної фарби. На кожен корт ми отримаємо сертифікат. Це дозволить тренувати як початківців, так і професіоналів. А ще — проводити турніри міжнародного рівня», – сказав тренер із тенісу СК «Прометей» Михайло Шакунов.

спорткомплекс_Кам'янське

Центральний спортзал – для різних видів спорту – баскетболу, волейболу, гімнастики, черлідингу, тенісу. Там встановили трибуни на 780 місць, електронні табло.

«Родзинка» залу – унікальний для України професійний паркет. Його замовляли у США. Покриття відповідає стандартам Національної баскетбольної асоціації (NBA). Тепер там можна проводити змагання найвищого рівня.

спорткомплекс_Кам'янське

Реконструювали роздягальні та душові, сходинки. На другому поверсі відкрили спорт-кафе.

спорткомплекс_Кам'янське

Нині завершується утеплення фасаду, згодом підрядники стануть до осучаснення літніх кортів комплексу.

У спорткомплексі займаються понад 600 дітей.