На питання — шість секунд: як у Дніпрі пройшла сесія міськради (Фото)

В останній день січня в Дніпрі пройшла 29-та сесія міської ради  — перша за цей рік. До повного складу «не дотягла» — у залі зареєструвався лише 51 народний обранець з 65 загального складу. Проте, на порядку денному у швидкому русі встигли розглянути десятки різноманітних питань.

MYAK2240

Про сміття та «Милосердя»

Попри великий об’єм роботи, сесія пройшла дуже динамічно – за якісь 27 хвилин були прийняті 250 питань (себто, на одне питання витратили – 6, 4 секунди!). Зокрема, депутатами було затверджено протокол засідання конкурсної комісії з визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо будівництва британцями сміттєпереробного заводу. Підтримали народні обранці й ідею створення Комунального закладу соціального захисту «Дніпровський центр підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя». Означений Центр зможе приймати на постійне проживання осіб, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування. Бабусь та дідусів, що житимуть у центрі, забезпечать одягом і взуттям, а також чотириразовим харчуванням. Тут буде доступним медичне обслуговування і лікування, зокрема, — забезпечення слуховими апаратами. Центр підтримки ветеранів праці та громадян похилого віку «Милосердя» розміститься за адресою: вул. Генерала Захарченко, 10.

MYAK2231

Безпечніше на 2 мільйони!

Також депутати внесли зміни до низки міських програм. Наразі в рамках програми «Безпечне місто» на 2018 рік збільшено фінансування міської та обласної поліції на 2 мільйони гривень (з 15-ти до 17 –ти). Саме стільки залишилися від бюджету програми на 2017 рік, тож їх перерозподілили на її виконання у 2018 році. Гроші підуть на придбання спеціального програмного забезпечення для покращення роботи відеокамер, встановлених торік у рамках програми «Безпечне місто», та створення моніторингового центру. За це проголосували 49 обранців.

Депутати також згодилися на передачу в комунальну власність територіальної громади Дніпра комунальних закладів охорони здоров’я Дніпропетровської обласної ради та їхнього майна. Зокрема, у власність Дніпра повернуться поліклініки №1, №2, №6, а також міська студентська поліклініка. Під час сесії відбулася ще одна важлива зміна. Депутати проголосували за  перепідпорядкування КП «Благоустрій міста» інспекції з питань благоустрою, що отримала ширші повноваження. Зокрема, з`явиться можливість штрафувати підприємців-порушників і проводити демонтаж будь-яких незаконних конструкцій – кіосків, гаражів, газових заправок та будівель. Очолив інспекцію з питань благоустрою Руслан Мороз, який до цього керував міським департаментом торгівлі та реклами.

Анфіса Букрєєва,

фото автора