Савченко повідомили про підозру та затримали

Народний депутат України Надія Савченко в супроводі слідчих прийшла до управління Служби безпеки України в Києві та Київській області, повідомляє “Радіо Свобода”.

Перед цим у кулуарах Верховної Ради слідчий повідомив народному депутату, що затримує її за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 («дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади») ; ч. 1 ст. 14 («готування до злочину»), ч. 2 ст. 28 («вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією»), ч. 1 ст. 109; ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 112 («посягання на життя державного чи громадського діяча»); ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 258 («терористичний акт»); ч. 1 ст. 258-3 («створення терористичної групи чи терористичної організації»).

Він попросив Савченко прибути до управління СБУ для «складання протоколу затримання, а також застовання заходів, передбачених законодавством України». Вона погодилася і запропонувала пройтися до будівлі Служби безпеки України пішки.