Найпоширеніші помилки, які ми здійснюємо кожні вихідні

З яким нетерпінням ми всі чекаємо настання вихідних днів! Ми уявляємо, як будемо валятися на дивані, їсти все, що заманеться і коли заманеться, може бути, не полінуємося і сходимо прогулятися. Але, швидше за все, залишимося лежати на дивані і проглянемо всі вихідні улюблені серіали. Ви собі так представили свої вихідні? Якщо так, то ви з числа тих, хто проживає цей час марно. У цій статті ми розглянемо основні помилки, які люди роблять з вихідних у вихідні, пише ukrhealth.net.

Відсутність планів

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Планування — запорука успіху. Це стосується не тільки роботи і буднів, але і вихідних днів. Здається, що це непотрібна річ (вихідний же!), що в такий час треба розслабитися і забути про такі дрібниці. Але саме відсутність планів на відпочинок призводить до того, що ви витрачаєте занадто багато часу на непотрібні речі. Будь-яка самодостатня людина знає — секрет успіху криється в грамотному плануванні. Ви можете записувати плани на вихідний день у звичайний щоденник або ж завести окремий блокнот, який буде присвячений тільки цьому.

Вам потрібно взяти в звичку записувати всі плани. Хотіли стрибнути з парашутом? Може бути, навчитися малювати або вишивати хрестиком? Будь-які бажання необхідно записати, щоб не забути. І не важливо, що конкретно в ці вихідні ви не зможете виконати це, головне, не забути про свої плани. Повертайтеся до своїх записів, щоб згадати такі речі. Для зручності можна розписувати вихідний день по годинах — можна відвести час і на розслаблення на дивані, і на кухню, і на маленькі радощі, і на прогулянки… Так ви не зможете пролежати цілий день, а до півночі усвідомити, що робочі дні вже на підході.

Відсутність часу на близьких і друзів

Всі ми потребуємо в соціальних зв’язках. Наші родичі і друзі — важливо підтримувати з ними стосунки, адже вони можуть бути єдиними, хто прийде вам на допомогу у важкі секунди. Якщо у робочі дні на них може не вистачати часу, то у вихідні постарайтеся приділяти їм свої вільні хвилинки. Так ви зможете компенсувати брак уваги за будні і розтопити лід, що накопичився між вами. Візьміть собі за правило — зустрічатися з близькими кожні вихідні. Пара-трійка годин спілкування принесуть величезну користь вашим відносинам.

Інтернет

Всесвітня мережа поглинула нас повністю. Уявити життя без соціальних мереж, пошукових систем вже просто неможливо. Якщо зараз робота багатьох тісно пов’язана з інтернетом, то хоча б у вихідні потрібно відпочивати від цього. Це стосується не тільки «утикання» в Мережу, але й інших аспектів, пов’язаних з інтернетом — комп’ютерні ігри, перегляд серіалів і так далі. Краще замініть таке проведення часу на прогулянки, зустрічі знову-таки з друзями, спорт, хобі. Це буде набагато корисніше, ніж псувати очі за гаджетами.

Багато сну

Звичайно, кожному з нас здається, що вихідні — це можливість відіспатися. Все це призводить до того, що ми прокидаємося тільки до полудня, витрачаємо час на пробудження, а розкачуємося тільки до вечора. Чи це вихідний? Щоб не здійснювати таку помилку, слід в принципі правильно спати, кожен день вставати і лягати в один і той же час, включаючи вихідні.

Переживання про роботу

Хто з нас хоча б раз у вихідні не думав про роботу? Елементарно планування наступного тижня може вбити багато часу і сил. Не потрібно витрачати на це час на уікенд. Постарайтеся відсторонитися від усіх проблем, пов’язаних з роботою до понеділка. На початку нового тижня краще встаньте на годину раніше і складіть той же план. Це огородит вас від зайвих переживань і збереже дорогоцінний час на вихідних. До того ж такий підхід дозволить вам повноцінно насолодитися відпочинком, без головного болю про працю та інших проблемах. Адже невміння отримувати задоволення від вихідних теж поширена помилка. Потрібно навчитися цьому — відпочивати, грати в улюблені ігри, гуляти, використовувати будь-які можливості для освоєння нового хобі і так далі.

Байдикування

Іноді вихідні для людей означає байдикування. Але нудьга і небажання кудись висуватися часто призводять до алкоголізму або іншим шкідливим звичкам. Давайте не будемо забувати про необхідність займатися чимось, що вас цікавить. Навіть якщо це комп’ютерні ігри, це всяко краще, ніж розпивання алкоголю. Якщо ви будете планувати вихідні, не будете піддаватися спокусі випити і нудьгувати на самоті, а знайдете собі розвагу, то ваш вікенд не пройде даром.

Великі витрати

Напевно, кожен з нас робить вилазки по магазинах у вихідні дні (ну а як ще?). Шопінг може приносити задоволення, це факт, і це здорово. Але досить часто це призводить до необдуманих витрат. Якщо ви і вирішили пройтися по магазинах (в тому числі і продуктовим), то слід скласти чіткий план, список обов’язкових покупок. Не можете втриматися, щоб не купити щось поза цього листа? Здійсніть покупку одного товару, не більше, який вже дуже вам подобається.

Невміння міркувати

Раніше ми говорили про постійних думках про роботу. Звичайно, це погано. Але не менш шкідливо для людини взагалі не думати. Вихідні повинні стати відмінним шансом на роздуми, складання планів і мрій на життя (сюди не входять плани на тиждень). Адже подібні міркування можуть привести вас до досить цікавих ідей, які можливо реалізувати в майбутньому. Можна роздумувати під час прогулянок, лежання на дивані і інших подібних діях. Так ви помітно поліпшити своє життя.

Невміння розслаблятися

Розслаблення — це не завжди диван. Звичайно, важливо відпочити фізично, але на це у вас повинен бути сон. Постарайтеся дотримуватися правило якісного сну, щоб у вихідні у вас були сили на різні звершення. Крім того, потрібно вміти відпочивати духовно. Для цього не потрібно спати всі вихідні. Краще прийняти гарячу ванну, зустрітися з сім’єю, батьками, друзями, відвідати яку-небудь виставку або інший захоплюючий захід. Це дозволить вам підбадьоритися і відчути себе живим.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!