Найромантичніші місця Дніпра (Фото)

Красиве і сучасне місто Дніпро відоме не лише своєю інфраструктурою, жителями чи легендарними будівлями. Тут також дуже багато романтичних та красивих місць, які посперечаються з загадковими вуличками Парижу чи Відня. «Вісті Придніпров’я» зібрали для вас місця, які варто відвідати.

_______1Палац Студентів. Найстаріша будівля у місті завжди прекрасна – і влітку і взимку тут особлива атмосфера. Особливо його другий вхід та романтичні балкончики. Його завершили у 1789 році, проектуванням займався видатний російський архітектор І. Є. Старов. За свідченням історика А.А. Скальковського палац будувався три роки — з 1787 по 1789. Навколо нього відомий в ті часи садівник Гульд, спеціально запрошений Потьомкіним з Петербурга, розбиває англійський парк, який стає улюбленим місцем відпочинку катеринославців. У 1952 році палац був відреставрований, перебудований і прийняв свій теперішній вигляд, хіба що навпроти будівлі довгий час розміщувався фонтан. Колишній Потьомкінський палац був відновлений за проектом архітектора А. Баранського, і переданий під новий палац — тепер Студентів.

____

Пішохідний міст. Міст через Дніпро до парку Шевченка завжди є місцем зустрічі для багатьох закоханих. Тут можна дивитись на острів, спостерігати захід сонця та загадувати бажання, адже пішохідний міст, який веде до Монастирського острову. вважають магічним та містичним, тому що нібито він розташований над місцем розлому кристалічного щита! Але це позитивна містика – якщо по середині мосту загадати бажання, то воно обов’язково збудеться!

__________

Набережна. Найдовша набережна Європи (23 метри) з безліччю пам’ятників, фонтанів та цікавинок – прекрасне місце для романтичної прогулянки.

______-______Балкон Бажань (просп. Д. Яворницького, 99) Народна легенда розповідає, нібито Пушкін в 1820 році побачив на цьому самому балконі Машу Раєвський і, закохавшись, загадав бажання, аби дівчина відповіла йому взаємністю. Його бажання збулося — в Криму між ними був бурхливий роман. Так що тепер під цим балконом не співають серенади, а загадують бажання!

Трамвай зустрічей. Всі жителі міста бачили зелений трамвай, який курсує центром. Його ще називають «літнім». Але він має цікаву історію. Вважається, що знайомства у ньому призводять до романтичних історій, які переростають у справжнє кохання.

_______

Місячне каміння (пр. Д. Яворницького, 53) Чудернацькі кам’яні шари, які розташовані на бульварі на думку містян мають магічні якості. Мовляв, коли на цей камінь падає світло місяця, відображаючи його, камінь містичним чином передає силу «трьох слів» закоханої парі. Людина, який біля цього каменя говорить три дуже важливих слова «Я Тебе кохаю», робить свою любов життєвим оберегом того, кому ці слова призначались.

_______2

Фонтан Амура. Не можна не сказати про цей дніпровський пам’ятник всім закоханим. І хоч він став вже доволі банальним символом, але це вже класика – ну, в кого немає фото біля Амура? У день 227-річчя Дніпра, в місті відкрили Алею закоханих, яка стала візитною карткою міста. У городян давно з’явилася легенда, що рушник, який знаходиться біля фонтану має велику силу — він здатний мирити закоханих і навіки з’єднувати люблячі серця. Фонтан на алеї закоханих, до речі, найменший фонтан у місті.

______

Підготувала Дарина Сухоніс (за матеріалами Інтернет-ЗМІ)

Добавить комментарий