Натуральні засоби для відновлення нервів

Пошкодження нервів можуть викликати сильний, тривалий біль. На щастя, існують натуральні засоби боротьби з ними, які можуть доповнити прописані вам лікарські препарати. Пише zdorovia.com.ua.

Порція жирної риби щодня. У таких видах риби, як форель, сардини або оселедець містяться жирні кислоти Омега-3. На думку дослідників, вони можуть запобігати і лікувати ушкодження нервів. Докозагексаїнова кислота становить основний зміст мієліну – захисного шару нервових клітин. Це як раз і є жирна кислота Омега-3 і, яка міститься в жирній рибі, так що вживайте не менше однієї порції щодня.

Акупунктура. Протягом століть голковколювання використовується в Азії для лікування безлічі розладів і позбавлення від болю. Це мистецтво має на увазі введення в організм тонких голок в специфічні зони тіла. Вважається, що тиск на ці точки може поліпшити кровообіг. А це приносить полегшення нервах і зменшує ступінь їх ушкоджень. Деякі клінічні дослідження показували більш високу ефективність акупунктури, в порівнянні з плацебо. Якщо вам не зовсім допомагають ліки, то буде не шкідливим спробувати і цю процедуру.

Легкі фізичні навантаження. Зовсім необов’язково регулярно відвідувати спортзал і штовхати важкі штанги. Навіть піші прогулянки або підйом по сходах позитивно впливають на циркуляцію крові і доступність кисню для нервів, яка вкрай важливо в справі лікування їх пошкоджень. Кожен день гуляйте не менше 10-15 хвилин, і це вже дасть свій ефект.

Пам’ятайте про те, що нерви критично важливі для ефективного функціонування організму, вони контролюють м’язи, регулюють дихання, дозволяють відчувати різні температури. До пошкоджень нервів крім травм можуть призводити і деякі аутоімунні хвороби, діабет, дефіцит поживних речовин в раціоні і інфекційні захворювання. Про це пише The Health Site.