Назвали три продукти, які потрібно їсти щодня

У середньому людина 200 разів на день приймає рішення, які пов’язані з їжею чи напоями. Попри велику різноманітність продуктів та страв, вчені вважають, що деякі з них потрібно щодня вживати.

Попри те, що дієтологи радять робити свій раціон різноманітним, вчені з Університету Корнелла радять щодня вживати кашу з вівса, яйця та натуральні кисломолочні продукти, пише 24 канал.

1. Вівсяна крупа

За словами вчених, користь цього продукту для організму людини просто неоціненна. Вона містить такі мікроелементи як магній, фосфор, кальцій, цинк, селен, вітаміни групи B і інші. Вівсянка підходить для харчування не лише здорових людей, а й для людей, які страждають на анемію, зайву вагу або мають проблеми зі шлунково-кишковим трактом та серцем.

овсянка
Вчені радять їсти вівсяну крупу щодня

2. Яйця

Дослідження вчених спростовує твердження про те, що у яйцях міститься велика кількість холестерину. Натомість, регулярне вживання цього продукту підтримує фізичну форму, зміцнює здоров’я, покращує пам’ять та розумові здібності.

яйца
Включіть у свій раціон яйця

3. Натуральні кисломолочні продукти

До прикладу, кефір. У цьому продукті міститься більше кальцію, ніж у молоці. Цей продукт також містить пробіотики, які добре впливають на травний процес та формування імунітету.

кисломолочные продукты
Щодня вживайте кефір

Фото: pixabay.com