Ці продукти чистять організм краще за будь-які пігулки

Якщо ви будете харчуватися цими натуральними продуктами, ваш організм завжди буде чистим і здоровим. Пише Радіо Максимум.

Білокачанна капуста. Звичайна капуста переповнена харчовими волокнами, що зв’язують важкі метали і виводять токсини з кишечника. Крім того, в ній повно органічних кислот, які позитивно впливають на травлення і стабілізують мікрофлору.

Червоний буряк. Його заслужено можна назвати “чистильником” організму №1. По-перше, у складі буряків – клітковина, мідь, фосфор, вітамін С і цілий ряд корисних кислот, які покращують травлення і вбивають бактерії в кишечнику. По-друге, в його склад входить ліпотропна речовина “бетаїн”, яка стимулює печінку краще позбавлятися від токсинів.

Часник. В одному зубчику часнику міститься більше 400 корисних компонентів. Вони сприяють очищенню судин, зменшують рівень холестерину в крові і вбивають причину раку мозку.

Журавлина. Можливо, один з найсильніших “природних” антибіотиків та противірусних засобів! Журавлина очищає сечовий міхур та шляхи від небезпечних бактерій. Що не менш важливо – журавлина допомагає боротися із утворенням ракових клітин, а також чистить тромби і бляшки в судинах.