У Луцьку археологи виявили фрагмент браслета ХІІІ століття (фото)

Під час розкопок монастиря шариток у Луцьку археологи виявили фрагмент браслета ХІІІ століття з синього скла з жовтою поливою – це свідчить, що у місті розвивалася матеріальна культура в давньоруські часи.

Читать далее

Громада Дніпропетровщини увійшла до фіналу конкурсу «Неймовірні села України 2022»

Покровська селищна громада, що на Дніпропетровщині – серед фіналістів конкурсу «Неймовірні села України 2022». Вона подала бізнес-проєкт навчального хабу для бджолярів.

Читать далее

Парад п’яти планет можна буде побачити вперше за 18 років

Жителі Землі 24 червня зможуть побачити, як відразу п’ять планет вишикуються в лінію у нічному небі. Про це повідомляє «Громадське радіо» з посиланням на Science Focus.

Читать далее

В парке Кривого Рога появились новые необычные арт-объекты (фото)

В Кривом Роге, что на Днепропетровщине, в зоне отдыха на жилмассиве Восточный, а именно в Парке Счастья, продолжают развивать музыкальное направление благоустройства.

Читать далее

В Егейському морі археологи знайшли велетенську мармурову голову

Команда європейських археологів і дайверів знайшла гігантську мармурову голову під час підводної експедиції на місці аварії корабля Антикитера в Егейському морі.

Читать далее

Блакитні спіралі на нічному небі вразили жителів Нової Зеландії

У неділю, 19 червня, на нічному небі на острові Стюарт (Ракіура) у Новій Зеландії помітили дивні спіральні світлові утворення блакитного кольору.

Читать далее

В Днепропетровской области цветет чудо-розарий (фото)

Кроме Днепра и Кривого Рога, шикарный заповедник цветущих роз есть и в индустриальном городе нашей области — Каменское. Он расположен в зоне отдыха завода «Днепр-Азот», сообщает Городской сайт.

Читать далее

В Днепре реставрируют уникальный паровоз (фото)

В Техническом музее Днепра «Машины времени» на выставке «Ви це можете», которую планируют открыть осенью этого года, будет представлен паровоз серии СУ («Сормовский усиленный»).

Читать далее

Вчені дізналися, чому собаки стали найкращими друзями людей

Японські вчені з Університету Адзабу вважають, що знайшли відповідь на запитання, чому собаки стали найкращими друзями людей, виявивши дві ключові генні мутації у тварин.

Читать далее

Вчені з’ясували, скільки кольорів розрізняють собаки

Собаки бачать навколишній світ інакше, ніж людина. У собак дихроматичний зір, тобто вони бачать тільки синій і жовтий кольори. А ще у собак розмитий зір і вони не можуть бачити об’єкти тривимірними.

Читать далее