Ніч на Дніпропетровщині була одна з найспокійніших за увесь час війни

У Дніпропетровській області – спокійно і тихо. Кордони регіону ворог не перетнув. Авіаударів та обстрілів не було. Працюють правоохоронці, тероборона, військові. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник голови Ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«Минула ніч видалася однією із найспокійніших за увесь час війни. Будь-яких заходів ворожих військ, окупантів, авіаударів, надзвичайних ситуацій не трапилося. Штаб оборони, Дніпропетровська обласна військова адміністрація, органи місцевого самоврядування працюють цілодобово. Аби наш регіон був у безпеці, а мешканці мали усе необхідне для нормального життя», – зазначив Микола Лукашук.

Він додав, що область продовжує приймати людей, які рухаються з інших областей. Зокрема, Харківщини. Залізничне сполучення працює, потяги курсують за розкладом, дороги відкриті.

«У нас дуже потужні Збройні сили, Нацгвардія, тероборона, поліція, рятувальники. Велика подяка кожному з них за те, що цілодобово стоять на варті нашого спокою. Ми обов’язково переможемо, усе відбудуємо», – сказав Микола Лукашук.