Нові швидкі вирушили до громад Дніпропетровщини
Громади Дніпропетровської області отримали ще 11 автомобілів швидкої медичної допомоги. Новий транспорт поповнить автопарки громад Дніпровського, Криворізького, Самарівського та Нікопольського районів.
Ці автомобілі стали завершальною частиною масштабної гуманітарної допомоги, в межах якої регіону передали загалом 30 медичних автівок. Партнерську підтримку надала мерія німецького міста Кельн.
Доставку транспорту в Україну забезпечила громадська організація «Синьо-жовтий хрест» за підтримки федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.
Для Дніпропетровщини, яка залишається одним із прифронтових регіонів країни, оновлення автопарку екстреної медичної допомоги має особливе значення. Нові автомобілі дозволять оперативніше реагувати на виклики, транспортувати пацієнтів та надавати медичну допомогу мешканцям громад.
Отримані карети швидкої допомоги допоможуть підсилити роботу медичних служб у районах області та сприятимуть підвищенню доступності екстреної медичної допомоги для населення.
Підготувала Марина Кузнєцова
фото ОВА


