Дніпропетровськгаз: відмовтеся від паперової платіжки за розподіл газу – вигравайте сигналізатор газу

АТ «Дніпропетровськгаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії (РГК), розпочинає розіграш для споживачів блакитного палива Дніпропетровської області у рамках масштабного проєкту «Дерево життя». Газорозподільна компанія пропонує клієнтам відмовитися від паперового рахунку за розподіл газу та отримати шанс виграти корисні призи. Нині більше 20 тисяч наших клієнтів замість паперових платіжок обрали їх електронний варіант! За підрахунками компанії 10 000 відмов від паперових квитанцій допоможе врятувати від знищення 1 дерево.  Мета даного проєкту – збереження та покращення екосистеми регіону та країни. Відтак у рамках проєкту “Дерево життя” мешканці області відмовляються від паперових квитанцій, а Дніпропетровськгаз на заощаджені кошти від друку цих платіжок висаджує дерева у регіоні. Нині нові зелені зони вже з’явилися у Царичанці та Павлограді.

Дніпропетровськгаз дарує за відмову від друкованої квитанції першому переможцю – сигналізатор газу, другому – брендовані плед, блокнот, ручку та олівець, третьому – брендовані екосумку шопер, блокнот, ручку, олівець.

Умови розіграшу прості:

  1. Підписатися або бути підписаним на сторінку АТ «Дніпропетровськгаз» в соціальній мережі Фейсбук (https://www.facebook.com/Dniepropetrovskgaz)
  2. Відмовитися від паперового рахунку (відповідно до інструкції нижче)
  3. Вказати у коментарях під постом про розіграш на сторінці АТ «Дніпропетровськгаз» в Фб номер особового рахунку споживача Дніпропетровщини (має розпочинатися з 0320) та позначити друга (позначка повинна бути активною, використовуйте @ для цього).

Як відмовитися від паперового рахунку?

  1. Оберіть в особистому кабінеті на сайті 104.ua чи у мобільному додатку розділ «Розрахунки»
  2. Натисніть «Відмовитися від паперового рахунка» у розділі «Рахунок».

Споживачі, які раніше відмовилися від паперового рахунку також можуть брати участь у нашому розіграші.

Імена трьох переможців ми визначимо у вівторок, 15 листопада, за допомогою сервісу random.org.

Долучайтеся до збереження екосистеми та вигравайте корисні подарунки!