Новий адмінустрій Дніпропетровщини: 7 районів та 86 об’єднаних громад (фото)

В Україні створили інтерактивну мапу та електронний атлас, у яких вперше відобразили новий адміністративно-територіальний устрій держави. Дніпропетровщину презентують 7 районів та 86 об’єднаних громад. Можна ознайомитися з географічним розташуванням та основними характеристиками територіальних одиниць, що зараз утворюються. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА.

На Дніпропетровщині після місцевих виборів розпочався процес формування нових районів. Тепер їх буде сім: Дніпровський, Кам’янський, Криворізький, Нікопольський, Новомосковський, Синельниківський, Павлоградський. Найбільше громад – на території Синельниківського: 19. Цей район буде й найбільшим в області за площею – понад 6,6 тис кв км. Більше за все мешканців матиме Дніпровський район – майже 1,2 млн людей. Ознайомитися з межами нових територіальних одиниць можна за допомогою інтерактивної мапи.

адмінустрій Дніпропетровщини

Мапи всіх регіонів об’єднали в атлас. Він містить коротку характеристику адміністративно-територіального устрою Дніпропетровщини та інших областей. Дані щодо площі, кількості населення.

Завантажити електронний атлас можна тут.