Педагоги Дніпропетровщини стали переможцями Всеукраїнського освітнього конкурсу

У столиці відзначили переможців Всеукраїнського освітнього конкурсу «РодовідУчитель – 2022». Серед них – чотири педагога із Дніпропетровщини. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

На конкурс подалися понад 300 учасників, до фіналу потрапили 88. Вони презентували свої дистанційні уроки. А ще технологічну карту до них, дидактичні матеріали та інструкції для учнів, розповів директор департаменту освіти і науки ДніпроОВА Олексій Полторацький.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Обрали педагогів, які найкраще вміють організовувати дистанційне навчання. Мають цікавий досвід та підходи. З-поміж 20 переможців, четверо наших вчителів», – додав Олексій Полторацький.

Переможці від Дніпропетровщини – вчитель географії з Верхньодніпровської громади Владислав Морган, вчителька історії та правознавства з Девладівської – Яна Шиманчик. А ще вчителька історії з Кам’янського Наталія Приймак і вчитель хімії та інформатики з Кривого Рогу Олексій Сіманько.

Олексій Сіманько навчає дітей вже майже 13 років. Викладає у 7-11 класах. Каже, перелаштуватися на онлайн-уроки було непросто. Але завжди притримувався професійного кредо: не просто дати знання, а навчити мислити. Взяти участь у конкурсі педагогу запропонували колеги.

У фіналі вчитель презентував уроки хімії у різних класах. Із семикласниками «вирушили» у віртуальну екскурсію на водоочисну станцію. Там побачили всі етапи фільтрації води. Деякі методи спробували повторити вдома. Із дев’ятикласниками досліджували якість продуктів. У домашніх умовах визначали наявність крохмалю у кетчупі.

«Я переніс додому майже всю препараторську. Часто показую досліди дітям у «прямому ефірі». Використовуємо різні цікаві ресурси: онлайн лабораторії, хімічні симулятори. Отримані знання діти мають використовувати у житті, а вчитель не має бути «головою, що говорить», – сказав Олексій Сіманько.

Усі переможці отримали по 20 тис грн премії, дипломи, срібний пам’ятний знак та подарункове видання Кобзаря.

Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та ГО «РОДОВІДсвіт». Провели його вперше.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!