Подружня сварка на Дніпропетровщині закінчилася трагедією

128 ножових ударів по тілу та вибух у квартирі – наслідки побутової сварки між чоловіком та дружиною у Павлограді.

Павлоградською місцевою прокуратурою обвинувачується 60-річний житель Павлограду за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст.115, ч.4 ст.187 та ч.2 ст.194 КК України (умисне вбивство з особливою жорстокістю та корисливих мотивів; розбій; знищення чи пошкодження чужого майна шляхом підпалу, вибуху, яке заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах).

Трагедія сталась у вересні 2016 року. Прямо на сходовій клітці біля квартири, де тимчасово мешкала потерпіла, між подружжям виникла сварка, під час якої на ґрунті неприязних відносин обурений чоловік з особливою жорстокістю наніс дружині 128 ударів заздалегідь заготовленим кухонним ножем, після обікрав її —  забрав загалом 34 тисячі гривень, повідомляють у прес-службі прокуратури.

Проте на цьому зловмисник не зупинився і вирішив знищити також їх спільну з потерпілою квартиру. В результаті вибуху газоподібної суміші та пожежі був пошкоджений 5-поверховий панельний житловий будинок, а об’єднанню його співвласників спричинено матеріальний збиток на суму близько 2 млн грн.

Судовий розгляд кримінального провадження розпочато, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.