Понад 4 тис літрів борщу, 5 тис банок каші, більш ніж 6 тис пиріжків: освітяни Солонянської громади готують для захисників

Освітяни Солонянської громади об’єдналися із місцевими мешканцями для допомоги фронту. Від початку війни господині щодня готують домашні смаколики для захисників. Борщ, пиріжки, котлети, вареники, солодощі – тисячами літрів, банок, штук.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

 «Будемо готувати, доки не отримаємо звістку про Перемогу. Впевнені, що ця допомога додасть сил та натхнення нашим бійцям на передовій. Хочемо бути корисними, кожен на своєму місці», – розповіла одна з господинь, вчителька  початкових класів Ольга.

 Особливого рецепту немає, головне, кажуть, щоб було смачно і з любов’ю. Рекордів не ставлять, хоч і сновигають, як у вулику. Наліпили вже більш ніж 20 тис вареників, зварили понад 4 тис літрів борщу, закрили 5 тис банок каші з м’ясом та напекли більш ніж 6 тис пиріжків. Руки, запевняють, не стомлюються. Адже хлопцям-захисникам точно складніше.

 Нещодавно приготували та передали майже 2 тонни їжі для хлопців на передову. Зокрема, вареники, пиріжки смажені й солодкі, котлети в тісті, різноманітне печиво та солодощі, бутерброди, консервацію. Усе на позиції бійцям доправили волонтери.