Претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса: школяр із Одеси склав понад 170 моделей LEGO
Колесо огляду, лондонський Тауер та Дарт Вейдер. Шестикласник із Одеси Євген Демента склав понад 170 мініатюр із наборів LEGO. Конструюванням хлопець захоплюється з 4 років. Створена школярем колекція увійшла до Національної книги рекордів. А нині вже претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса, повідомляє 5.ua.
Культові персонажі стрічок серії “Зоряних війн”, автівки, літаки, пам’ятки архітектури – це колекція 12-річного Євгена Дементи. Кожну модель хлопець склав власноруч.
“Зони тут чотири – це міська, “Ніндзяго”, “Зоряні війни” і технічна зона. Процес складання йде без клею. Бувають в інструкції помилки, коли компанія не так надрукувала, тоді треба наклеювати. А так, детальку на детальку – все продумано”, – розповідає школяр.
Найбільше хлопчик пишається “Зіркою Смерті” із “Зоряних війн”: “Мені здається, що 4 тис. деталей. Є кілька ексклюзивних чоловічків. Ось із фільму чоловічок, лорд ситхів, він ще канцлером був. Його ексклюзивність – що не у всіх наборах є”.
Експозицію мініатюр представили в гімназії, де навчається Євген. Загалом на виставці 170 моделей.
Нині колекція юного конструктора налічує 125 тис. 806 деталей. Збирати її Євген почав ще у 4-річному віці. Спочатку ставився до конструкторів, як до звичайних іграшок. Потім захоплення перетворилося на справжнє хобі. Великий інтерес колекція Євгена викликала в гімназистів.
Прихильно ставляться до хобі свого учня і вчителі. Дитяча гра LEGO в сучасній школі віднедавна стала елементом навчання.
“Це просторове уявлення, геометричний підхід, стереометрія. Розумієте, ось так математика пов’язана з конструктором. Зараз у рамках Нової української школи збір конструкторів LEGO передбачає розвиток дитини. Це не тільки терпіння, а й розвивається моторика рук”, – розмірковує класний керівник Аліна Флечко.
Найбільшу колекцію моделей із конструктора LEGO внесли до Національної книги рекордів. Нині школяр претендує на те, щоби потрапити до Книги рекордів Гіннеса.