Психолог розкрив значення 9 найпоширеніших снів

Психолог Йен Уоллес розшифрував понад 150 тисяч сновидінь за свою 30-річну кар’єру. Він склав список з дев’яти найпоширеніших сюжетів снів, їх значень і рекомендацій, що з цим робити в реальному житті. Повідомляє gazeta.ua.

  1. Таємна кімната

Що це означає: знайти невідому раніше кімнату означає, що ви відкриваєте в собі таланти, про які раніше не знали.

Що робити: чим більше часу ви витрачаєте на вивчення своїх дрімаючих талантів, тим більше шансів, що в реальному житті перед вами буде відкриватися більше дверей.

  1. Некерований автомобіль

Що це означає: автомобіль відображає здатність досягати послідовного прогресу на шляху до певної мети. У реальному житті ви відчуваєте, що не цілком владні над своїм шляхом до успіху.

Що робити: не намагатися надмірно контролювати ситуацію. Потрібно послабити хватку і дозволити інтуїції прокласти найкращий шлях.

  1. Падіння

Що це означає: відчуття падіння вказує на те, що ви дуже зациклилися на якійсь ситуації в реальному житті. Вам треба розслабитися і відпустити її.

Що робити: іноді потрібно просто довіритися собі і оточуючим, щоб все природним чином вирішилося.

  1. Політ

Що це означає: здатність літати уві сні вказує на те, що ви звільнилися від гніту обставин, які турбували вас в реальному житті.

Що робити: хоча ви можете сприймати це відчуття звільнення як вдалу випадковість, зазвичай це пов’язано з тим, що вам вдалося прийняти зважене рішення або піднятися над обмеженнями, які накладає велику відповідальність.

  1. Неготовність до іспиту

Що це означає: іспити – це те, як ми оцінюємо свою здатність справлятися, і такий сон може вказувати на те, що ви критично оцінюєте свої успіхи в реальному житті.

Що робити: чим занурюватися в нескінченне самокопання, краще постаратися прийняти свої сильні сторони, віддавши належне своїм знанням і досягнень, а не займатися постійною самокритикою.

  1. Бути голим на публіці

Що це означає: ми вибираємо одяг, щоб транслювати певний образ оточуючим людям. Опинитися голим на публіці може означати, що в реальному житті ви переживаєте ситуацію, яка змушує вас відчувати себе вразливим і слабким. Що робити: хоча це може здатися соромітним, іноді потрібно просто розкритися перед оточуючими людьми, щоб вони розглянули ваші справжні таланти.

  1. Неможливість знайти туалет

Що це означає: туалети – це місце, яке люди використовують, щоб гігієнічно задовольнити одну з найбільш базових потреб, і це вказує на ситуацію в реальному житті, в якій вам важко висловити в ясною формі свої потреби.

Що робити: приділяйте більше часу усвідомлення своїх власних потреб, а не потреб інших людей.

  1. Випадання зубів

Що це означає: ваші зуби символізують те, наскільки впевненим і сильним ви себе відчуваєте, тому це знак того, що якась ситуація в реальному житті б’є по вашій впевненості в собі.

Що робити: замість того щоб сприймати цю ситуацію як щось, що знесилиться вас, спробуйте спокійно обдумати факти і прийняти це як виклик.

  1. Погоня

Що це означає: в реальному житті є проблема, яку ви хочете вирішити, але не знаєте, як до неї підступитися.

Що робити: ця проблема часто може стати чудовою можливістю реалізувати певну особисту амбіцію. Хоч ваші переслідувачі можуть здаватися страшними, насправді вони привертають вашу увагу до нереалізованим талантам у вашій власній гонці самореалізації.