Розенко пропонує селянам відмовлятися від газу

Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко запропонував жителям сільської місцевості подумати над відмовою від газу. Про це він заявив в ефірі Эспрессо.TV пише «УНІАН».

«Для жителів сільських територій перспективно в плані енергозбереження. Так, це радикальний крок,  але необхідно думати над відмовою від споживання газу», — сказав віце-прем’єр.

Він зазначив, що ціна на газ в Україні не буде зменшуватися, а тому необхідно шукати більш дешеві альтернативи.

Як відомо, з 1 травня уряд встановив єдину ціну на газ для населення — 6,88 грн/куб. м (6 879 тис. грн за 1 тис. куб. м), яка дорівнює закупівельної вартості імпортованого в країну природного газу.

Під час прийняття рішення Кабміну за ціною на газ 27 квітня перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів і міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик наголосили, що встановлення такої ціни поставить крапку у спекуляціях на газовому ринку країни.

Глава уряду Володимир Гройсман підкреслив, що дане рішення є непростим і викличе широкі дискусії в суспільстві, але воно дозволить скасувати всі існуючі раніше схеми, які дозволяли заробляти на різниці в ціні на паливо.

Президент України Петро Порошенко назвав дане рішення Кабміну серйозним антикорупційним кроком.

Добавить комментарий