СДПІ у місті Дніпропетровську інформує

Співробітниками оперативного управління СДПІ у м.Дніпропетровську МГУ ДФС викрито посадових осіб державного підприємства, які ухилилися від сплати податків понад 10,9 млн. грн.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник начальника – начальник оперативного управління Роман Затучний.  Він проінформував, що посадові особи державного підприємства «П», яке займається виробництвом небезпечних речовин, замовляло послуги по виконанню будівельних робіт з будівництва дослідно-промислового об’єкту здрібнення та стабілізації палива за державні кошти та неправомірно зависили витрати та сформували податковий кредит у період 2012 – 2014 роки. При цьому реальність проведення таких операцій не підтверджено проведенням господарських операцій за відсутності фактичного належним чином оформлення в повному обсязі первинних документів та відсутністю основних засобів (приміщень, устаткування, спеціалізованої техніки, кваліфікованої робочої сили).

Відомості про скоєння злочину, передбаченого ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Добавить комментарий