СДПІ з обслуговування великих платників у Дніпропетровську інформує

Порядок заповнення Звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі. Державна фіскальна служба України у листі від 08.06.2016 р. № 887/Т/26-15-40-03-20 роз’яснила нюанси заповнення Звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма № 1-РА)

Суб’єкти господарської діяльності, які отримали ліцензії, подають щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та/або обігу (в т.ч. імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Звіт подається протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювався рух алкогольних напоїв та на залишках не було продукції. До суб’єктів господарювання застосовуються штрафи при неподанні чи несвоєчасному поданні звіту або поданні з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу (в т.ч. імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Роз’яснення з зазначеного питання розміщено в категорії 115.03 Загальнодоступного інформаційного ресурсу ДФС України «ЗІР».

Ведення касових операцій за видатковими касовими документами

Державна фіскальна служба України у листі від 14.06.2016 №13295/6/99-99-10-02-15 зазначає, що видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами або видатковими відомостями. Документи на видачу готівки мають підписувати керівник і головний бухгалтер або працівник підприємства, який на це уповноважений керівником. До видаткових ордерів можуть додаватися заява на видачу готівки, розрахунки тощо.

Якщо на доданих до видаткових касових ордерів документах, заявах, рахунках тощо є дозвільний напис керівника підприємства, то його підпис на видаткових касових ордерах не обов’язковий.

До залишку готівки в касі на кінець дня для визначення ліміту додаються видаткові касові ордери або видаткові відомості, в яких видача готівки з каси не підтверджена підписом одержувача.

Добавить комментарий