Школярі Дніпра отримають нові учнівські квитки

У Дніпрі активно працюють над друком і видачею учнівських квитків. На сьогодні вони готові для усіх першачків, які були зареєстровані в системі «єДніпро» (близько 3,5 тис. карток). Багато шкіл вже забрали надруковані учнівські. Деякі мають ще це зробити та передати діткам. Загалом маємо 32 тис. надрукованих нових карток. Окрім першачків, йдеться і про учнів 2-11 класів, які отримують їх вперше, дітей, які загубили квиток, а також тих, хто перейшов із закладу в заклад.

Коли школа забирає надруковані учнівські, кожного з батьків про це повідомляють телефоном. Нині ж анонсують про початок кампанії масштабного перевипуску учнівських для перехідних класів — 5-х, 6-х та 10-х, 11-х (2022-2023 навчального року). Раніше не могли їх перевипустити, оскільки це забороняла постанова Кабміну № 590. Нині розширено перелік того, на що можна робити закупівлі.

Найголовніше завдання перевипуску — це оновлення даних дитини. Тож хто ще з батьків не надав фото дитини для цього, мають це зробити. Фото дитини має бути без зайвих елементів на світлому фоні у форматі jpg. Його потрібно надіслати класному керівникові. Нові учнівські квитки планують видавати вже наприкінці лютого — початку березня.

Прострочені учнівські квитки із голограмною наліпкою діють до 30 березня 2023 року. Якщо дитина втратила учнівський, слід звернутися до директора закладу освіти та написати заяву на перевипуск учнівського квитка у зв’язку із втратою. Якщо дитина перейшла з однієї школи до іншої, необхідно звернутися до нового закладу освіти, аби директор подав заявку на перевипуск учнівського у зв’язку зі зміною закладу освіти. До перевипуску можна користуватися документом, виданим у попередній школі.

Щодо оформлення учнівського квитка можна звертатися на гарячу лінію КП «єДніпро» за номерами: 067-876-94-49, 050-876-94-49, 063-876-94 -94 з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю — з 9:00 до 16:45.

Нагадаємо, учнівський квиток у Дніпрі дає право на безкоштовний проїзд в електротранспорті та 25 % знижку на проїзд автобусними маршрутами.

фото із відкритих джерел