Скрипаль-віртуоз із Кам’янського став заслуженим артистом України

22 січня стало відомо про те, що артисту оркестру Кам’янського музично-драматичний театру імені Лесі Українки, срипалю-віртуозу Олександру Володіну Указом Президента України № 18/2020 присвоєне почесне звання «Заслужений артист України». Повідомляють на сайті театру.

«Олександр – виконавець високого ґатунку, скрипаль-віртуоз, який досконало володіє інструментом, фанатично відданий служінню музичному мистецтву. Він по постійний учасник всіх концертних програм театру, де виступає як у складі оркестру, так і з сольними номерами. В сольному репертуарі музиканта – найскладніші віртуозні партії найрізноманітніших жанрів. Це і академічна інструментальна музика, і кавер-версії популярних класичних творів, джазові композиції і сучасна інструментальна.Завдяки багатому виконавському репертуару Олександра Володіна, його надзвичайній популярності у глядачів, в театрі було створено вже три його сольні програми, які з аншлагом та великим успіхом пройшли в Кам’янському», — повідомляють у театрі.

Олександр Володін закінчив Дніпродзержинське музичне училище, а згодом Національну музичну академію ім. Чайковського і в 1998 році аспірантуру при цій академії по класу скрипки. Працював концертмейстером Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, Національного симфонічного оркестру, в ансамблі солістів «Київська камерата», в симфонічному оркестрі телебачення і радіо України, в Камерному оркестрі Богодара Которовича. З 2003 по 2008 роки і з 2012 по 2016 роки працював в Кореї, в Корейському естрадно-симфонічному оркестрі Seoul Pops Orchestra. У перерві між роботою за кордоном був солістом в оркестрі Дніпродзержинського театру ім. Лесі Українки, в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики. З 2016 року Олександр Володін – перша скрипка Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.