Сни, що пророкують весілля

Як правило, пророкують заміжжя сни, в яких ви бачите на собі браслети або ланцюжки, а також, якщо вам дарують перстень або ви бачите обручку. Але тут треба пам’ятати, якщо ви — пристрасна прихильниця ювелірних прикрас або буквально «спите і бачите», тобто мрієте, що якась конкретна людина зробить вам пропозицію, то такі сни можуть лише носити емоційний характер і не передбачати майбутнє. А ще обручка уві сні — символ залежності від якоїсь людини. І не завжди це залежність від чоловіка. Розповідає girko.lviv.ua.

До пропозиції руки і серця можуть снитися ті сни, які віщують великі зміни в житті. Наприклад, перехід через міст, власна смерть, течія річки, новий одяг та багато іншого. Якщо ви закохані, і вам наснилися дуби, то весілля з вашим коханим не за горами. Чим вищі і міцніші уві сні ці дерева, тим міцнішим і щасливішим буде ваш шлюб. Якщо ж ви бачите засохлий дуб, то або весілля після заручин так і не відбудеться, або шлюб буде дуже недовговічним і нещасливим. Якщо ж дуб спилюють на ваших очах, то шлюб розпадеться з вини суперниці або суперника.

Якщо ви уві сні їсте багато суниць, то вас незабаром чекає щасливе кохання, яке призведе до весілля. Але якщо ви отруїлися суницею, то вам варто бути обережніше з вашим коханим — не виключено, що він вас обманює.

Якщо молода особа бачить у сні, що вона пробирається через зарості кропиви, це означає, що у неї буде кілька серйозних претендентів на руку і серце, і їй доведеться прийняти непросте рішення, щоб вибрати серед них найбільш гідного. А якщо ще при цьому ви сильно обпеклися, то вибір стане для вас не тільки важким, але і болісним.

Якщо вашому коханому приснився букет квітів, то він, можливо, скоро зробить вам пропозицію. Тільки не варто розраховувати на цей сон як на пророкування швидкого весілля, якщо він приснився чоловіку напередодні 8 березня, дня Закоханих або дня народження близької йому жінки (його мами, вашого, його сестри).

До скорого заміжжя сняться і кайдани (пута). Ось тільки в залежності від того, чи заподіюють вони вам біль (або відчутну незручність) або ви їх просто бачите, але не відчуваєте, залежить, наскільки вдалим буде ваш шлюб. Відповідно, якщо кайдани тиснуть на ваші руки або ноги, натирають, заважають вам рухатися, то практично ті ж самі відчуття ви будете відчувати і в шлюбі. Якщо ж кайдани не утрудняють рух, вони ніби є, і в той же час вони не асоціюються з негативом, то шлюб буде щасливим.

Якщо ви уві сні пришиваєте до плаття стрічку, значить, ви незабаром щасливо закохаєтесь і заручитеся зі своїм коханим. Але якщо стрічка у вашому сні чорна, то або весілля не відбудеться, або шлюб виявиться недовговічним.

Насправді снів, які пророкують заміжжя, є ще багато. Комусь перед весіллям сниться кавун або риба, а хтось приміряє фату. Це залежить від особистих асоціацій кожної людини, від того, як з нами «говорить» майбутнє — прямо або алегорично, загадками і недомовками або виразними картинками.