Сьогодні до шкіл Дніпра надійшли тривожні повідомлення

Сьогодні, 26 листопада, після дев’ятої години ранку на електронні адреси трьох комунальних закладів освіти міської ради надійшли повідомлення про замінування будівель. Повідомляють у департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

“У СЗШ №29, СШ № 118 та СЗШ № 121 учнів та працівників евакуйовано, призупинено освітній процес, зараз працюють слідчо-оперативні групи, фахівці-вибухотехніки, кінологи, рятувальники, представники інших відомств. Наразі учні перебувають поза територією закладів освіти (парки, сквери), враховуючи погодні умови, за погодженням з батьками йдуть додому”, -йдеться у повідомленні департаменту.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Зазначимо, за «жарти» про замінування згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге – порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.

За необдумані «жарти» дітей адміністративну відповідальність нестимуть їх батьки. Відповідно до ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей» КУпАП дорослим доведеться сплатити різного розміру штраф.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!