Солонянська школа насправді вражає

Для нас надзвичайно важливим є те, щоб якість життя в Україні була змінена. І на це все впливає децентралізація. Це був надзвичайно важливий крок.

Солонянська об’єднана територіальна громада, в якій ми вчора були, вже отримала можливість. Так, дещо з нашою підтримкою, але: нова сучасна школа з новим сучасним середовищем, спортивними спорудами; з інклюзивним центром.

Тобто повністю такий центр, який дає можливість сьогодні розвивати дітей, давати їм сучасні знання, давати їм конкурентні переваги. От заради чого й робилася в принципі децентралізація”, — сказав сьогодні Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду.

Солонянська школа й насправді вражає

Солонянська школа й насправді вражає. Умовами для навчання і всебічного розвитку дітей. Нестандартним підходом до освітнього процесу. Комфортом і затишком. Тут все по-новому, все яскраво і по-сучасному.

То ж і не дивно, що їдуть сюди численні гості, зарубіжні делегації, перші особи держави. Відкривав школу Президент України Петро Порошенко. Солонянська школа стала першою серед наступних тридцяти опорних шкіл, які повністю оновлює Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

Чому сучасна школа з’явилася саме у Солоному? Не у відомій на увесь світ Петриківці, не у Верхньодніпровську ( батьківщині Щербицького), не в успішному Слобожанському? – запитали ми у першого заступника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олега Кужмана, який, до речі, є депутатом обласної ради саме у Солонянському районі.

«Важливо те, що така школа є. Вона абсолютна не схожа на інші. Мабуть, по-справжньому цінність цієї школи зрозуміють ті, хто сьогодні з радістю тут навчаються і про кого ми з гордістю говоримо: “Майбутнє України”, — підкреслив Олег Кужман.