Спортсмени і тренери підвищують престиж Дніпропетровщини

У 2020 році більш ніж 2 тис спортсменів і тренерів Дніпропетровської області отримали нові спортивні звання, розряди та категорії. З них шестеро стали заслуженими тренерами України, троє – заслуженими майстрами спорту України, двоє – майстрами спорту міжнародного класу. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Спортсмени і тренери регіону підвищують свою кваліфікацію, а разом із нею престиж Дніпропетровщини. За підсумками 2020 року відзначили понад 2 тис людей з області. Вони – представники більш ніж 100 олімпійських та неолімпійських видів спорту. Нормативи «Заслужених майстрів спорту» виконували на престижних міжнародних змаганнях. Зокрема, чемпіонатах світу та Європи. Звання «Заслужений тренер України» давали за підготовку спортсменів вищої категорії», – розповів Олександр Пшеничников.

«Врожайним» видався рік на нових кандидатів у майстри спорту. Розряд КМС отримали 974 жителі регіону. Ще 919 – перший спортивний розряд. «Майстрами спорту» стали 119 жителів області, які завоювали нагороди чемпіонатів України.

Вищу категорію присвоїли 60 тренерам, першу – 108, другу – 202.