Спортсмени з Дніпропетровщини зібрали врожай медалей (Фото)

З 22-го по 26 серпня у місті Очаків відбувся традиційний міжнародний турнір з таїландського боксу “Кубок Чорного моря”. Участь у змаганнях взяли більше 250 спортсменів  з 8 країн світу —  Україна, Туреччина, Литва, Німеччина, США, Молдова, Грузія та Білорусь. Місто Покров Дніпропетрвоської області у турнірі представляли вихованці спортивної школи ім. Д.Дідіка, підготовлені заслуженим тренерем України Ігорем Мациборком — бійці спортклубу “Аякс”.  Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Незважаючи на серйозну конкуренцію, хлопці у безкомпромісних поєдинках довели, що школу муей-тай Покрова заслужено вважається однією з кращих.

Як результат, шість медалей різного рівня. Так, золоту нагороду завоював Микита Захарченко. Срібні медалі в активі Олександра Суховільського та Дмитра Шелеська. “Бронзу” вибороли Сергій Сємак, Ігор Куліш та Олександр Шаповал.

До речі, саме команда України у загальному заліку завоювала перше місце, тож наші хлопці зробили свій внесок у це досягнення. Друге місце за командою Туреччини, третє розділили команди Білорусі та Молдови.
Вітаємо спортсменів з досягнутими результатами і бажаємо нових перемог на ринзі!