У Підгородненській громаді відбулося відкриття поліцейської станції (фото)

У Дніпровському районі мешканцям Підгородненської громади відтепер не потрібно долати значну відстань, аби доїхати до відділу поліції. 26 січня 2021 року тут відбулося урочисте відкриття поліцейської станції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Для поліції було виділено частину приміщення біля Підгородненської міської ради та відділення «Приватбанка» у м. Підгородне, де було здійснено ремонт. Даний пункт вже розпочав свою роботу. Таку ж дільницю відкрили й у селі Спаське. На станції працюватимуть чотири дільничні офіцери поліції.

поліцейська станція_Підгородне

Даний проєкт Підгородненська міська рада створила ще у 2020 році. В цілому, міська рада витратила 1 500 000 млн гривень на ремонт приміщення для поліцейських у м. Підгородне, а також на придбання двох службових автомобілів. Про це ми дізналися від заступника міського голови Підгородненської ОТГ Миколи Григоровича Грибачова.

На відкритті були присутні представники керівництва Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та дільничні офіцери поліції, які віднині працюватимуть в громаді.

поліцейська станція_Підгородне

Що потрібно для успішної громади? Це якісна освіта, медицина, культура та найголовніше — безпека. Тепер правоохоронці оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців Підгородненської ОТГ.

поліцейська станція_Підгородне

Формула успіху об’єднаної громади — наближення послуг до людей. Безпека — це теж послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у будь-якій громаді. Тому і в подальшому керівництво громади буде здійснювати роботу, щоб її мешканці відчували максимальний комфорт.

Ангеліна Овсієнко,

фото автора