Журналіста з Дніпра Президент відзначив високою нагородою

До професійного свята Дня журналіста України за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної журналістики, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність Президент Петро Порошенко нагородив орденом «За заслуги» III ступеня завідувача кафедри Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Валерія ДРЕШПАКА.

Валерій Михайлович працює в цьому інституті з січня 2006 року. До цього працював у Дніпропетровській обласній державній телерадіокомпанії, був завідувачем сектора масової інформації у виконкомі Дніпропетровської міської ради, де заклав організаційні основи для подальшого створення прес-служби міської ради як структурного підрозділу, особисто готував матеріали для засобів масової інформації міста та області.

Під час роботи у Дніпропетровській обласній державній адміністрації фактично виконував обов’язки прес-секретаря голови обласної державної адміністрації, упроваджував нові форми та технології взаємодії із засобами масової інформації, працював над розвитком інформаційного простору області.

Як заступник генерального директора з радіо Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії створив працездатний творчий колектив обласного радіо, що забезпечував підготовку високоякісних радіопередач, які користувалися популярністю серед слухачів області, відзначалися на численних творчих конкурсах.

Валерій Дрешпак є автором понад 160 наукових праць і навчальних посібників, член Правління та Секретаріату Дніпропетровської обласної організації НСЖУ. Організатор обласних творчих конкурсів для журналістів.