Справжнє авто Джеймса Бонда пішло з молотка (фото)

Aston Martin DB5 1965 року, побудований для зйомок в бондіані, проданий на аукціоні Sotheby’s в каліфорнійському Монтереї за рекордні для моделі 6,4 мільйона доларів, повідомляє «Радіо Максимум».

Автомобіль був одним з двох однакових DB5, побудованих Aston Martin спеціально для продюсерської компанії EON Productions, яка знімала фільми про Джеймса Бонда.

Перший екземпляр призначався для роботи в кадрі, тобто для каскадерських трюків, захоплюючих перегонів і рядових поїздок агента 007. Виходячи з технічного завдання, це авто мало бути максимально схожим на серійну модель, тому з нього зняли муляжі зброї та інші шпигунські пристрої.

Другий екземпляр DB5 був цікавішим: він призначався для ефектної демонстрації можливостей автомобіля Джеймса Бонда крупним планом, тому його нафарширували всілякими аксесуарами з арсеналу MI6: кулеметами Браунінг в крилах, гідравлічними таранами в бамперах, катапультованим кріслом пасажира, куленепробивним екраном за заднім склом, димовою завісою та іншими гаджетами.

Справжнє авто Джеймса Бонда пішло з молотка - фото 348374

Справжнє авто Джеймса Бонда пішло з молотка - фото 348375