Стало відомо, хто представить Україну на дитячому Євробаченні-2017 (Фото)

Фінал нацвідбору на Дитяче Євробачення-2017 відбувся в Міжнародному дитячому центрі «Артек» в Пущі Водиці. За право представляти країну на конкурсі змагалися 10 учасників: Вероніка Коваленко, Софія Лозіна, Софія Бондаренко, Даріна Галицька, Софія Шкідченко, Федя Скляренко, дует «Гламурчик», Полліанна Рижак, Анастасія Багінська та Ніна Бойкова.

ArticleImage_129285

Переможця обирали шляхом змішаного голосування глядачів та журі. Телеглядачі могли надсилати за своїх фаворитів смс-повідомлення. Журі, до складу якого входили музичний і саунд-продюсер Вадим Лисиця, співачка Ірина Швайдак, співак та актор EL Кравчук, співачка та композиторка Світлана Тарабарова, а також співак і музикант ROZHDEN, ставили свої оцінки, зазначають у  прес-службі «Першого Національного».

Так, після голосування стало відомо, що 12-річна Анастасія Багінська представить Україну на дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2017, який відбудеться 26 листопада у Тбілісі. Українка виконуватиме пісню «Не зупиняй».

Зазначимо, що Настя Багінська — володарка гран-прі «Слов’янського базару 2014» й фіналістка другого сезону вокального проекту «Голос. Діти».